Photos
Photos
Profile
Map
Reviews
Merchandise
Related Listing
 • W studiu Art Force Tattoo wykonujemy wszystkie rodzaje zabiegów tatuatorskich. Tatuaż kolorowy, czy też czarno-biały – to dla nas bez znaczenia. Liczy się tylko najwyższej jakości efekt finalny i satysfakcja naszych klientów.

  Nie jest nam obca trudna sztuka cover up, jeśli chcesz zmienić lub przykryć dotychczasowy tatuaż.

  Sprawnie poruszamy się w każdej stylistyce od trybali, poprzez motywy animalistyczne aż po skomplikowany i wielokolorowy tatuaż japoński. Za tatuaż małego formatu nagradzani byliśmy na ogólnopolskich tattoo shows i konwencjach tatuażu

  Miłośnicy form z półki biomechanika i fantasy również znajdą wiele propozycji dla siebie. Wystarczy odwiedzić naszą galerię aby przekonać się, jak wiele prac z obu kategorii mamy w naszym portfolio.

  Fani old school i zwolennicy new school także będą usatysfakcjonowani. Jesteśmy kompetentni w obu tych obszarach sztuki tatuażu i z przyjemnością odpowiemy na najbardziej wyszukane oczekiwania.

  Tatuaż autorski, tatuaż kobiecy i portret również nie są nam obce i chętnie pomożemy wam w dopracowaniu szczegółów i znalezieniu formuły, która mogłaby najpełniej wyrazić wasz zamysł artystyczny.

  Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie w oparciu projekt i po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z realizacją danego projektu. Pozwala nam to na optymalizację czasu pracy, a co za tym idzie wszelkich kosztów składowych dla każdego z projektów.

  Na zamówienie jesteśmy w stanie narysować np. wymyślony przez Was wzór, dla którego nigdzie nie możecie znaleźć przykładów graficznych.

  W studiu Art Force Tattoo wykonujemy kolczykowanie wszystkich części ciała z wyjątkiem męskich genitaliów. Wszystkie zabiegi wykonywane są osobiście przez Pabla, którego wieloletnie doświadczenie i setki wykonanych zabiegów gwarantują szybkie i bezbolesne założenie kolczyka.

  Dostępna w studiu tatuażu szeroka gama kolczyków pochodzi wyłącznie z renomowanych firm. Kolczyki te wykonane są z najlepszej jakości materiałów, w odróżnieniu od większości innych pojawiających się na rynku. Gwarantuje to szybkie, bezpieczne i nieuciążliwe gojenie.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Leave a Review